Zadzwoń do nas 533 575 185

Zakupy z Boneto
to czysta przyjemność

jak kupować

Jak kupować?

Dokonujemy wszelkich starań, aby zakupy na boneto były dla Ciebie łatwe i przyjemne. Jednak jeśli podczas składania zamówienia spotkały Cię jakiekolwiek trudności – skontaktuj się z nami, abyśmy mogli Cię wesprzeć. Produkt, który chcesz kupić jest niedostępny? Napisz do nas, postaramy się jak najszybciej umożliwić Ci zakup ulubionego kosmetyku.

Produkt jest w tej
chwili niedostępny

Mała ilość sztuk
na magazynie (3-10)

Duża ilośc sztuk
na magazynie (+10)

Jak płacić za zakupy?

Za zakupy możesz zapłacić ulubioną metodą płatności – możesz skorzystać z BLIKa, zapłacić przez PayU i Przelewy24 lub dokonać płatności za pośrednictwem PayPal.

jak płacić za zakupy
termin otrzymania zamówienie

Kiedy otrzymam zamówienie?

Wasze zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-14. Czas dostawy zależy jest od wyboru przewoźnika. Szczegółowe informacje na temat czasu realizacji dostawy znajdziesz w zakładce cennik dostaw.

czas dostawy

Możliwość dostawy w ciągu 1-2 dni!​

wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin!​

30 dni na zwrot towaru. Zawsze.

Niezależnie od powodu, przedłużamy dla Ciebie możliwość zwrotu produktów w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia. Zapoznaj się dokładnie z naszą polityką zwrotów – znajdziesz ją w Regulaminie sklepu internetowego.

płatności
zwrot 30 dni
konsultacje online

Reklamacja

Nie wiesz jak złożyć reklamację? Przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje, które pomogą Ci przejść przez ten proces krok po kroku. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce zwroty i reklamacje.

Upominki

Do każdego zamówienia staramy się wrzucać mały drobiazg w postaci próbki kosmetyki do przetestowania. Wierzymy, że dzięki temu będziesz miał/-a możliwość dopasować dla siebie najbardziej odpowiednie kosmetyki. 

upominki
dbaj o siebie i środowisko

Dbaj o siebie i o środowisko

Codziennie podejmujemy małe kroki, które pomagają minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne. Dlatego do wypełnienia Waszych paczek wykorzystujemy surowce wtórne, bez dodatku folii bąbelkowej. Dbaj o środowisko z nami! Jeśli musisz zwrócić zamówienie, odeślij nam je w tym samym kartonie.